wddw

3. června 2016 v 19:58
Dneska mám po hodně dlouhé době opravdu skvělou náladu :) Nevím, čím to je. Trochu to přisuzuji tomu, že jsem včera celé odpoledne prospala a potom spala i víc než 5 hodin v noci. To se mi většinou nepoštěstí. A když už bývá v 5 hodin, když vstávám, světlo, je to o hodně lepší a ráno je mnohem krásnější, lépe se vstává :)

Už bydlím, za měsíc, rok kousek od Liberce, 220km od svého původního rodného města, bez rodičů. Za tu dobu jsem poznala pouhý 3 lidi, s kterýma si rozumím, občas zajdu ven.. a ty jsem poznala za poslední 3 měsíce. Do té doby jsem tu nepoznala nikoho, s kým by se dalo normálně mluvit - aby neustále někoho neřešil, aby neměl neustále blbé narážky, v každý větě nebylo "vole". Myslím si, že lidi si to dělaji sami, naschál, vzájemně. Nemají vůči druhým žádný respekt, pochopení, úctu ke starším!,.... a hlavně slušné chování jeden k druhému. Myslím, že málo lidí pobralo té slušnosti a strašně mě to mrzí. Tu společnost vytváříme jen my sami a takový, jaký budeme, tak tak to tu bude vypadat a budeme se k sobě chovat. Pak i samozdřejmě naše děti, který tak budou vychovávaný. Každopádně, abych se vrátila k tomu, o čem jsem začala.... jsem strašně moc ráda i za ty pouhý 3 lidi, které jsem poznala. Bez nich by mi ten "nový" život přišel strašně moc prázdný :) Doufám, že všechny 3 víc poznám a to číslo, které tu teď píšu, bude brzy vyšší. Nejsem ten typ, co se v davu začne najednu bavit, jako by tam patřil. Do dnes si ve škole, v té naší třídě, příjdu jako vetřelec. A myslím si, že ve čtvrťáku tomu nebude jinak. Už abych z té školy vypadla :)

Krom toho, že jsem pryč z domu, jsem se změnila i já. Prostorově. Sice už máme teď příšerný vedra na trička a kraťasy, nicméně já se právě teď rozhodla s tím něco dělat. A mám dokonce to štěstí, že kamarád, který tomu rozumí, mi sestavil i cvičební plán, můžu se ho na cokoliv zeptat a on mi poradí. Doufám, že spolu s upraveným jídelníčkem se výsledky objeví rychle :) A s tím, že zhubnu, bych potom chtěla změnit i svůj účes. Mám dlouhé vlasy, které jsou už více jak 4 roky pořád stejně dlouhé. Rostou, ale konečky, ať používám jakékoliv přípravky, se mi neustále lámou. Tudíž bych ráda ty roztřpené a zničené vlásky chtěla pryč, dát jim jinou barvu a pak budu jen doufat, že růst budou :)

To by asi bylo k dnešnímu dni všechno, co jsem měla na srdci :) S prázdninami, které jsou nám všem školákům za patami, se nezadržitelně blíží a s nimi i volný čas, který bych chtěla opět věnovat blogu :) Po tom, co jsem našla svůj 5 let starý blog a četla si všechny příspěvky, tak mě to docela nakoplo a věřím, že za to jednou budu ráda :) Člověk si nemůže pamatovat všechno :)A ještě jedna písnička, kterou poslouchám poslední dobou hodně často a myslim při ní na jednoho človíčka,
který mi poslední dobou vytváří úsměv na tváři a ani nevím, jak se mu to daří Rozpačitý (Alík)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama